O nas

Skup surowców wtórnych, odbiór i unieszkodliwianie odpadów medycznych i weterynaryjnych, odbiór przeterminowanych leków 

Rosnące zapotrzebowanie na ośrodki gospodarowania odpadami zachęciło nas do założenia firmy, która w trosce o środowisko naturalne zajmuje się recyklingiem i unieszkodliwianiem niebezpiecznych odpadów medycznych i weterynaryjnych.

Oto jesteśmy – nasza firma Wiatrex działa w branży surowców wtórnych od 2011 roku. Jako młoda, pełna zapału ekipa sukcesywnie zdobywamy Klientów, którzy wracają do nas, aby nawiązywać długofalową współpracę. Nasi klienci są najlepszą rekomendacją usług, dlatego dziękujemy im za zaufanie, a Ciebie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy.

Naszym Klientom chcemy zapewnić komfortowe warunki współpracy, dlatego stworzyliśmy sprawny system transportowy, dzięki któremu oferujemy szybki odbiór odpadów z miejsca wskazanego przez Klienta. Udostępniamy specjalistyczne pojazdy z przyrządami załadowczymi.

 

Recykling tworzyw sztucznych, odbiór i zagospodarowanie odpadów medycznych i weterynaryjnych – firma Wiatrex w Nowogrodzie

Zatrudniamy wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników, którzy służą doradztwem w zakresie składowania, segregacji i utylizacji odpadów. Każdy Klient może liczyć na pomoc i rzetelną poradę.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza zamieszczonego w zakładce Kontakt.

Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty do prowadzenia naszej działalności. W razie wątpliwości, odpowiadamy na wszelkie zapytania.

Nasz skup tworzyw sztucznych, a także skup makulatury wyposażyliśmy w nowoczesne maszyny i sprzęt do bezpiecznego zagospodarowania odpadów medycznych i weterynaryjnych. Obsługujemy podmioty gospodarcze i Klientów indywidualnych na terenie całego kraju.

Podział na poszczególne sektory surowców wtórnych znajdziesz w zakładce Oferta.

 

 

 

img_08